Oresi vám dá viac!

Príďte si pre najväčšiu zľavu!

Leto roku 2017 prinieslo do Oresi najväčšie zľavy, aké sme kedy na kuchyne dávali. Príďte si k nám po zľavu – až 45%.

Sme špecialisti na kuchyne a najväčší predajcovia kuchýň. To znamená, že na každej úrovni môžete našu kvalitu a všetky služby porovnať s akoukoľvek technicky a koncepčne zodpovedajúcou ponukou konkurencie a vždy zistíte, že Oresi vám dá viac.

Ponúkame vám teraz jedinečnú kombináciu zľavy až 45 % s množstvom bonusov a navyše účasť v hre Oresi vracia peniaze, v ktorej môžete vyhrať aj viac než stopercentnú zľavu z hodnoty vášho nákupu. Vďaka týmto akciám máte vždy istotu, že v každej cenovej a používateľskej triede u nás získate vždy tú pre vás najvýhodnejšiu kuchyňu.

Kuchyne strednej triedy Dolti aj naše prémiové kuchyne Livanza a luxusné kuchyne Bauformat sú teraz historicky najvýhodnejšie. K tomu ďalšie zľavy a výhody na našu kompletnú ponuku spotrebičov popredných svetových značiek a ďalších doplnkov. A navyše naša predĺžená sedemročná záruka, ktorá je ako jediná na trhu poistená v poisťovni Kooperativa bez akejkoľvek finančnej účasti zákazníka. Vo váš prospech u nás vždy vyhráva pomer výkon/cena, a to v každej triede kuchýň.

Oresi je šampión v každé třídě. A jednička ve výhodách

P.S. My snižujeme ceny, ne kvalitu.

Inteligentné kuchyne Dolti teraz so zľavou až 45%

Ideálny pomer medzi výkonom a cenou!

Naša nová značka Dolti ponúka širokú škálu atraktívnych dezénov, variabilný rad modulov a priestorových riešení, rozsiahle príslušenstvo pre vysoký užívateľský komfort. To všetko za bezkonkurenčnú cenu, ktorá je teraz znížená pri všetkých modeloch kuchýň Dolti až o 45%.

Navštívte naše predajne a presvedčte sa teraz o výhodnosti našej ponuky. Váš predajca Oresi vám zhotoví návrh v 3D, a to nezáväzne a úplne zadarmo.

Platí na objednávky uzatvorené do 31. 8. 2017

Kuchyne Livanza za akciové ceny znížené až o 45%

Nová značka Oresi s kvalitou Made in Germany.

Atraktívne kuchyne prémiové triedy Livanza prinášajú mimoriadne široký výber ako v oblasti dizajnu, tak v rovine technológií. Vyrábame ich individuálne, presne na mieru, v modernej nemeckej továrni.

Využite jedinečné akciové ceny znížené až o 45 %.


Platí na objednávky uzatvorené do 31. 8. 2017

Kuchyne Bauformat za akciové ceny znížené až o 45%

Nemecký perfekcionizmus s výhodami Oresi!

Luxusné kuchyne Bauformat od nemeckého výrobcu so storočnou tradíciou vynikajú užívateľským komfortom, reprezentatívnou estetikou a najvyspelejšími technológiami.

Využite jedinečné akciovej ceny znížené až o 45%.

Bauformat na slovenskom trhu exkluzívne v Oresi.

Platí na objednávky uzatvorené do 31. 8. 2017

Stoličky a stoly Armet teraz so zľavou 50%

Taliansky dizajn nemusí byť drahý!

Kolekcia stoličiek a stolov významnej talianskej značky Armet, to sú jednoduché, ale mimoriadne elegantné línie, farebnosť a moderný výraz. To všetko navyše teraz so zľavou 50%.

Navštívte naše predajne a presvedčte sa teraz o výhodnosti našej ponuky.

Platí na objednávky uzatvorené do 31. 8. 2017

Spotrebiče teraz so zľavou 10 až 35%

Buďte nároční, ale neplaťte viac! Spotrebiče teraz so zľavou 10 až 35%

Pokiaľ ide o perfektnú funkčnosť kuchyne s prihliadnutím na ergonómiu a užívateľský komfort, vychádza vám v ústrety naša jedinečná kombinácia nízkej ceny, exkluzívne predĺženej záruky zadarmo a odborného poradenstva pri výbere spotrebičov, ktoré sa stanú vašimi nevyhnutnými pomocníkmi.

Všetky ceny spotrebičov priebežne aktualizujeme tak, aby boli pre vás vždy tie najvýhodnejšie. Na aktuálnu ponuku spotrebičov a ich cien znížených v rámci akcie Oresi vám dá viac sa spýtajte našich predajcov. Pre základnú predstavu o našej širokej ponuky stoviek produktov od mnohých svetových značiek vám na tejto stránke ponúkame ako príklad stručný výber spotrebičov rôznych kategórií s aktuálne zníženými akciovými cenami.

Navštívte naše predajne a presvedčte sa o výhodnosti našej ponuky.

Ponuka pre vás

Priebežne aktualizovaná ponuka najnižších cien.

Ponuka značkových drezov

Značková kvalita za skvelú cenu!

Určite chcete značkovú kvalitu za skvelú cenu! Aj v tejto kategórii ponúkame iba tovar overených značiek, ktoré po stránke kvality a dizajnu dominujú trhu. A my vám túto značkovú kvalitu ponúkame za zvýhodnené ceny a navyše s päťročnou zárukou. Nech vaši priatelia obdivujú vašu novú kuchyňu nielen ako celok, ale aj v mnohých jednotlivých detailoch.

Priebežne aktualizovaná ponuka najnižších cien.

Oresi vracia peniaze!

Jedinečná pravdepodobnosť výhry len pri Oresi!

Počas tohto akciového obdobia sa aj vy môžete stať jedným zo 150 šťastných majiteľov zľavy Oresi vo výške aj viac než 100 % z hodnoty nákupu!

Každý, kto si kúpi kuchyňu Dolti, Livanza alebo Bauformat, získa jeden až osem kódov na účasť v hre podľa toho, v ktorom týždni akciového obdobia si kuchyňu kupuje.

Platí na objednávky uzatvorené do 31. 8. 2017

Grafický návrh v 3D nezáväzne a zadarmo

Hráme čistú hru!

Vypracujeme vám nezáväzne grafický návrh v 3D vrátane kalkulácie zadarmo. Naši odborní predajcovia sú špeciálne školení, aby pripravili návrh presne na mieru vášmu priestoru a s ohľadom na vaše potreby. V Oresi máte vždy istotu, že návrh, ktorý vám vytvárame, je v duchu moderných trendov bývania a rešpektuje zásady ergonómie a užívateľského komfortu.

Platí stále

Oresi sedemročná záruka

Z kvality sme nepoľavili!

Všade šetríme, znižujeme ceny, ale kvalita nášho nábytku je pre nás prvoradá. Na tomto webe nájdete tiež rad certifikátov od prestížnych vedeckých inštitúcií, ktoré dokazujú konštrukčnú a funkčnú nezávadnosť nášho nábytku a tiež jeho zdravotnú a hygienickú nezávadnosť. Preto si môžeme dovoliť poskytovať na náš nábytok záruku predĺženú na 7 rokov.

Prehľad certifikátov Ponuka pre vás

Platí na objednávky uzatvorené do 31. 8. 2017

Päťročná záruka zadarmo

Päťročná istota v Oresi!

Najlepšie je, ak má človek pokoj. U nás dostanete spotrebiče popredných svetových značiek za výborné ceny a pri vybraných výrobcoch aj s exkluzívne predĺženou zárukou, ktorá je samozrejme zadarmo.

Ponuka pre vás

Platí pri vybraných spotrebičoch

Päťročná záruka na drezy a príslušenstvo

Dlhé roky bez starosti!

Pri oboch nami ponúkaných značiek drezov, Franke a Pyramis, sme pre vás dohodli predĺženú päťročnú záruku, ktorá platí exkluzívne v Oresi a je pre vás úplne zadarmo.

Ponuka pre vás

Platí na objednávky uzatvorené do 31. 8. 2017

Garancia najnižšej ceny

A teraz to najlepšie!

Garancia najnižšej ceny je tu preto, aby ste si nakupovanie novej kuchyne doslova užili. Neváhajte a spoločne s našimi odbornými predajcami porovnajte akúkoľvek konkurenčnú ponuku porovnateľnej kvality. Pokiaľ nám predložíte cenovo výhodnejšiu ponuku od iného obchodníka alebo výrobcu, dáme vám ihneď rovnakú cenu a ako odmenu pridáme ešte zľavu 5%. Chceme, aby pre vás naša cena a kvalita boli vždy tie najlepšie.

Ponuka pre vás

Platí stále

HVIEZDNÉ KUCHYNE

AKČNÉ PONUKY

PREDAJNE

O NÁS