Oresi vám dá viac!

Oresi je šampión v každej triede.

Našu ponuku tvoria tri značky: kuchyne ekonomickej triedy Dolti, strednej triedy Livanza a prémiové kuchyne Bauformat. V každej triede a teda i v každej cenovej kategórii vám prinášame bezkonkurenčne najlepší pomer výkonu a ceny. Sme pripravení kedykoľvek vás o tom presvedčiť a radi porovnáme našu ponuku s akýmkoľvek predajcom alebo výrobcom.

Oresi je najväčší predajca kuchýň.

Od našich dodávateľov nakupujeme vďaka dlhodobým vzťahom a pozícii najväčšieho predajcu kuchýň tie najlepšie komponenty za mimoriadne nízke ceny, využívame len tie najefektívnejšie výrobné technológie a naši konštruktéri stále hľadajú nové najinteligentnejšie riešenia. K firemnej kultúre Oresi patrí vždy i bohatý bonusový program a široké spektrum záruk.


Stoličky a stoly Armet teraz so zľavou 50%

Taliansky dizajn nemusí byť drahý!

Kolekcia stoličiek a stolov významnej talianskej značky Armet, to sú jednoduché, ale mimoriadne elegantné línie, farebnosť a moderný výraz. To všetko navyše teraz so zľavou 50%.

Navštívte naše predajne a presvedčte sa teraz o výhodnosti našej ponuky.

!

Spotrebiče teraz so zľavou 10 až 35%

Buďte nároční, ale neplaťte viac! Spotrebiče teraz so zľavou 10 až 35%

Pokiaľ ide o perfektnú funkčnosť kuchyne s prihliadnutím na ergonómiu a užívateľský komfort, vychádza vám v ústrety naša jedinečná kombinácia nízkej ceny, exkluzívne predĺženej záruky zadarmo a odborného poradenstva pri výbere spotrebičov, ktoré sa stanú vašimi nevyhnutnými pomocníkmi.

Všetky ceny spotrebičov priebežne aktualizujeme tak, aby boli pre vás vždy tie najvýhodnejšie. Na aktuálnu ponuku spotrebičov a ich cien znížených v rámci akcie Oresi vám dá viac sa spýtajte našich predajcov. Pre základnú predstavu o našej širokej ponuky stoviek produktov od mnohých svetových značiek vám na tejto stránke ponúkame ako príklad stručný výber spotrebičov rôznych kategórií s aktuálne zníženými akciovými cenami.

Navštívte naše predajne a presvedčte sa o výhodnosti našej ponuky.

Ponuka pre vás

Priebežne aktualizovaná ponuka najnižších cien.

>

Ponuka značkových drezov

Značková kvalita za skvelú cenu!

Určite chcete značkovú kvalitu za skvelú cenu! Aj v tejto kategórii ponúkame iba tovar overených značiek, ktoré po stránke kvality a dizajnu dominujú trhu. A my vám túto značkovú kvalitu ponúkame za zvýhodnené ceny a navyše s päťročnou zárukou. Nech vaši priatelia obdivujú vašu novú kuchyňu nielen ako celok, ale aj v mnohých jednotlivých detailoch.

Priebežne aktualizovaná ponuka najnižších cien.

Grafický návrh v 3D nezáväzne a zadarmo

Hráme čistú hru!

Vypracujeme vám nezáväzne grafický návrh v 3D vrátane kalkulácie zadarmo. Naši odborní predajcovia sú špeciálne školení, aby pripravili návrh presne na mieru vášmu priestoru a s ohľadom na vaše potreby. V Oresi máte vždy istotu, že návrh, ktorý vám vytvárame, je v duchu moderných trendov bývania a rešpektuje zásady ergonómie a užívateľského komfortu.

Platí stále

Oresi sedemročná záruka

Z kvality sme nepoľavili!

Všade šetríme, znižujeme ceny, ale kvalita nášho nábytku je pre nás prvoradá. Pre výrobu nábytku u nás naďalej platí certifikát kvality ISO 9001 vydaný náročnou švédskou certifikačnou spoločnosťou Intertek Semko Certifikation AB, ktorý je dôkazom toho, že celý systém našej produkcie je zameraný na perfektnú kvalitu vo všetkých výrobných procesoch. Na tomto webe nájdete tiež rad ďalších certifikátov od prestížnych vedeckých inštitúcií, ktoré dokazujú konštrukčnú a funkčnú nezávadnosť nášho nábytku a tiež jeho zdravotnú a hygienickú nezávadnosť. Preto si môžeme dovoliť poskytovať na náš nábytok záruku predĺženú na 7 rokov.

Prehľad certifikátov Ponuka pre vás

!

Päťročná záruka zadarmo

Päťročná istota v Oresi!

Najlepšie je, ak má človek pokoj. U nás dostanete spotrebiče popredných svetových značiek za výborné ceny a pri vybraných výrobcoch aj s exkluzívne predĺženou zárukou, ktorá je samozrejme zadarmo.

Ponuka pre vás

Platí pri vybraných spotrebičoch

Päťročná záruka na drezy a príslušenstvo

Dlhé roky bez starosti!

Pri oboch nami ponúkaných značiek drezov, Franke a Pyramis, sme pre vás dohodli predĺženú päťročnú záruku, ktorá platí exkluzívne v Oresi a je pre vás úplne zadarmo.

Ponuka pre vás

!

Garancia najnižšej ceny

A teraz to najlepšie!

Garancia najnižšej ceny je tu preto, aby ste si nakupovanie novej kuchyne doslova užili. Neváhajte a spoločne s našimi odbornými predajcami porovnajte akúkoľvek konkurenčnú ponuku porovnateľnej kvality. Pokiaľ nám predložíte cenovo výhodnejšiu ponuku od iného obchodníka alebo výrobcu, dáme vám ihneď rovnakú cenu a ako odmenu pridáme ešte zľavu 5%. Chceme, aby pre vás naša cena a kvalita boli vždy tie najlepšie.

Ponuka pre vás

Platí stále

HVIEZDNÉ KUCHYNE

AKČNÉ PONUKY

CENOVÉ PRÍKLADY

PREDAJNE

O NÁS