Oresi vám dá viac!

Príďte si pre najväčšiu zľavu!

Leto roku 2017 prinieslo do Oresi najväčšie zľavy, aké sme kedy na kuchyne dávali. Príďte si k nám po zľavu – až 45%.

Sme špecialisti na kuchyne a najväčší predajcovia kuchýň. To znamená, že na každej úrovni môžete našu kvalitu a všetky služby porovnať s akoukoľvek technicky a koncepčne zodpovedajúcou ponukou konkurencie a vždy zistíte, že Oresi vám dá viac.

Ponúkame vám teraz jedinečnú kombináciu zľavy až 45 % s množstvom bonusov a navyše účasť v hre Oresi vracia peniaze, v ktorej môžete vyhrať aj viac než stopercentnú zľavu z hodnoty vášho nákupu. Vďaka týmto akciám máte vždy istotu, že v každej cenovej a používateľskej triede u nás získate vždy tú pre vás najvýhodnejšiu kuchyňu.

Kuchyne strednej triedy Dolti aj naše prémiové kuchyne Livanza a luxusné kuchyne Bauformat sú teraz historicky najvýhodnejšie. K tomu ďalšie zľavy a výhody na našu kompletnú ponuku spotrebičov popredných svetových značiek a ďalších doplnkov. A navyše naša predĺžená sedemročná záruka, ktorá je ako jediná na trhu poistená v poisťovni Kooperativa bez akejkoľvek finančnej účasti zákazníka. Vo váš prospech u nás vždy vyhráva pomer výkon/cena, a to v každej triede kuchýň.

Oresi je šampión v každej triede. A jednotkou vo výhodách

P.S. My znižujeme ceny, nie kvalitu.

Novinka! Dolti Collection za uvádzacie ceny - až 45%.

Dizajnové kuchyne v duchu svetových trendov teraz mimoriadne výhodne!

Mimoriadne nízke uvádzacie ceny našej novinky, kuchýň Dolti Collection, vám otvárajú prístup k najmódnejším dekorom, materiálom a dizajnovým prvkom súčasnosti, ktoré pre nás spracoval taliansky dizajnér Andrea Capovilla.

Platí na objednávky uzatvorené do 31. 5. 2018

Inteligentné kuchyne Dolti teraz so zľavou až 45%

Ideálny pomer medzi výkonom a cenou!

Naša nová značka Dolti ponúka širokú škálu atraktívnych dezénov, variabilný rad modulov a priestorových riešení, rozsiahle príslušenstvo pre vysoký užívateľský komfort. To všetko za bezkonkurenčnú cenu, ktorá je teraz znížená pri všetkých modeloch kuchýň Dolti až o 45%.

Navštívte naše predajne a presvedčte sa teraz o výhodnosti našej ponuky. Váš predajca Oresi vám zhotoví návrh v 3D, a to nezáväzne a úplne zadarmo.

Platí na objednávky uzatvorené do 31. 5. 2018

Kuchyne Livanza za akciové ceny znížené až o 45%

Nová značka Oresi s kvalitou Made in Germany.

Atraktívne kuchyne prémiové triedy Livanza prinášajú mimoriadne široký výber ako v oblasti dizajnu, tak v rovine technológií. Vyrábame ich individuálne, presne na mieru, v modernej nemeckej továrni.

Využite jedinečné akciové ceny znížené až o 45 %.


Platí na objednávky uzatvorené do 31. 5. 2018

Kuchyne Bauformat za akciové ceny znížené až o 45%

Nemecký perfekcionizmus s výhodami Oresi!

Luxusné kuchyne Bauformat od nemeckého výrobcu so storočnou tradíciou vynikajú užívateľským komfortom, reprezentatívnou estetikou a najvyspelejšími technológiami.

Využite jedinečné akciové ceny znížené až o 45%.

Bauformat na slovenskom trhu exkluzívne v Oresi.

Platí na objednávky uzatvorené do 31. 5. 2018

Oresi vracia peniaze!

Sedemnáste kolo hry „Oresi vracia peniaze“ bolo ukončené a poznáme výhercov.

Chcete vedieť, na koho sa tentokrát usmialo šťastie, kto vyhral sto percent z ceny svojej kuchyne a poznať aj ďalších výhercov? Zoznam 60 šťastných majiteľov zliav nájdete tu.

.

Stoličky a stoly Armet teraz so zľavou 50%

Taliansky dizajn nemusí byť drahý!

Kolekcia stoličiek a stolov významnej talianskej značky Armet, to sú jednoduché, ale mimoriadne elegantné línie, farebnosť a moderný výraz. To všetko navyše teraz so zľavou 50%.

Navštívte naše predajne a presvedčte sa teraz o výhodnosti našej ponuky.

Platí na objednávky uzatvorené do 31. 5. 2018

Spotrebiče teraz so zľavou 10 až 35%

Buďte nároční, ale neplaťte viac! Spotrebiče teraz so zľavou 10 až 35%

Pokiaľ ide o perfektnú funkčnosť kuchyne s prihliadnutím na ergonómiu a užívateľský komfort, vychádza vám v ústrety naša jedinečná kombinácia nízkej ceny, exkluzívne predĺženej záruky zadarmo a odborného poradenstva pri výbere spotrebičov, ktoré sa stanú vašimi nevyhnutnými pomocníkmi.

Všetky ceny spotrebičov priebežne aktualizujeme tak, aby boli pre vás vždy tie najvýhodnejšie. Na aktuálnu ponuku spotrebičov a ich cien znížených v rámci akcie Oresi vám dá viac sa spýtajte našich predajcov. Pre základnú predstavu o našej širokej ponuky stoviek produktov od mnohých svetových značiek vám na tejto stránke ponúkame ako príklad stručný výber spotrebičov rôznych kategórií s aktuálne zníženými akciovými cenami.

Navštívte naše predajne a presvedčte sa o výhodnosti našej ponuky.

Ponuka pre vás

Priebežne aktualizovaná ponuka najnižších cien.

Ponuka značkových drezov

Značková kvalita za skvelú cenu!

Určite chcete značkovú kvalitu za skvelú cenu! Aj v tejto kategórii ponúkame iba tovar overených značiek, ktoré po stránke kvality a dizajnu dominujú trhu. A my vám túto značkovú kvalitu ponúkame za zvýhodnené ceny a navyše s päťročnou zárukou. Nech vaši priatelia obdivujú vašu novú kuchyňu nielen ako celok, ale aj v mnohých jednotlivých detailoch.

Priebežne aktualizovaná ponuka najnižších cien.

Grafický návrh v 3D nezáväzne a zadarmo

Hráme čistú hru!

Vypracujeme vám nezáväzne grafický návrh v 3D vrátane kalkulácie zadarmo. Naši odborní predajcovia sú špeciálne školení, aby pripravili návrh presne na mieru vášmu priestoru a s ohľadom na vaše potreby. V Oresi máte vždy istotu, že návrh, ktorý vám vytvárame, je v duchu moderných trendov bývania a rešpektuje zásady ergonómie a užívateľského komfortu.

Platí stále

Oresi sedemročná záruka

Z kvality sme nepoľavili!

Všade šetríme, znižujeme ceny, ale kvalita nášho nábytku je pre nás prvoradá. Na tomto webe nájdete tiež rad certifikátov od prestížnych vedeckých inštitúcií, ktoré dokazujú konštrukčnú a funkčnú nezávadnosť nášho nábytku a tiež jeho zdravotnú a hygienickú nezávadnosť. Preto si môžeme dovoliť poskytovať na náš nábytok záruku predĺženú na 7 rokov.

Prehľad certifikátov Ponuka pre vás

Platí na objednávky uzatvorené do 31. 5. 2018

Päťročná záruka zadarmo

Päťročná istota v Oresi!

Najlepšie je, ak má človek pokoj. U nás dostanete spotrebiče popredných svetových značiek za výborné ceny a pri vybraných výrobcoch aj s exkluzívne predĺženou zárukou, ktorá je samozrejme zadarmo.

Ponuka pre vás

Platí pri vybraných spotrebičoch

Päťročná záruka na drezy a príslušenstvo

Dlhé roky bez starosti!

Pri oboch nami ponúkaných značiek drezov, Franke a Pyramis, sme pre vás dohodli predĺženú päťročnú záruku, ktorá platí exkluzívne v Oresi a je pre vás úplne zadarmo.

Ponuka pre vás

Platí na objednávky uzatvorené do 31. 5. 2018

Garancia najnižšej ceny

A teraz to najlepšie!

Garancia najnižšej ceny je tu preto, aby ste si nakupovanie novej kuchyne doslova užili. Neváhajte a spoločne s našimi odbornými predajcami porovnajte akúkoľvek konkurenčnú ponuku porovnateľnej kvality. Pokiaľ nám predložíte cenovo výhodnejšiu ponuku od iného obchodníka alebo výrobcu, dáme vám ihneď rovnakú cenu a ako odmenu pridáme ešte zľavu 5%. Chceme, aby pre vás naša cena a kvalita boli vždy tie najlepšie.

Ponuka pre vás

Platí stále

HVIEZDNÉ KUCHYNE

AKČNÉ PONUKY

CENOVÉ PRÍKLADY

PREDAJNE

O NÁS