Ponuka zamestnania

Predajca v kuchynskom štúdiu

Náplň práce:

  • Obchodná činnosť na predajni - komunikácia so zákazníkmi.
  • Predaj kuchýň - poskytovanie odborných informácií zákazníkom.
  • Vypracovanie 3D grafických návrhov kuchýň.
  • Uzatváranie kúpnych zmlúv a objednávok.

Požadujeme:

  • Obchodného ducha a nadšenie.
  • Chuť na sebe pracovaťvzdelanie.
  • Uživatelská znalost práce na PC.
  • Komunikatívnosť - veľmi dobrý ústny a písomný prejav.
  • Samostatnosť, spoľahlivosť, tímová spolupráca.

Ponúkame:

  • Zaujímavú, kreatívnu, tímovú a motivačnú prácu v prosperujúcej spoločnosti.
  • Firemnú kultúru založenú na otvorenosti a priateľských vzťahoch.
  • Priestor pre váš profesný rozvoj.
  • Odborné zaškolenie.
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie, vrátane firemných benefitov.
  • Príjemné pracovné prostredie a podpora centrály spoločnosti.

Nástup ihneď.

V prípade záujmu zašlite Váš štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú adresu:
e-mail: vyber@oresi.sk

HVIEZDNÉ KUCHYNE

AKČNÉ PONUKY

CENOVÉ PRÍKLADY

PREDAJNE

O NÁS